29 SEPTEMBER RONDJE DRIE

Aanstaande zondag rijden we voor het derde achtereenvolgende jaar “rondje Drie”.

Drie is een buurtschap met amper 100 inwoners op de Veluwe ergens tussen Putten en Ermelo. Tot aan deze tocht had niemand binnen onze vereniging hier ooit van gehoord. Maar vanaf de eerste keer is deze tocht werd gereden is die befaamd onder onze leden.

Befaamd vanwege voorrijder Jos die altijd zijn in Langbroek e.o. wereldberoemde navigatiesysteem Wim-Wim meeneemt om ons de weg te wijzen. Maar minstens zo befaamd vanwege de hilarisch grote stukken appelgebak bij de koffiestop plaats Boshuis Drie.

Ben je nieuwsgierig geworden en ben je benieuwd naar Wim-Wim of het hilarische stuk appelgebak? Rij gerust met ons mee. Deze tocht is 100 km lang, we rijden met een gemiddelde snelheid van ca. 27 kmh maar gaat dit je te snel dan schakelen we een tandje terug.

We vertrekken klokslag 8.30 uur vanaf de molen van Cothen. Lijkt het je wat? Wees welkom! En vergeet niet bij ons geldt altijd “samen uit, samen thuis”.