2 AUGUSTUS DE LEK EN LINGETOCHT

Omdat veel van onze leden als vrijwilliger helpen tijdens de werkelijke Lek en Lingetocht en zij er daardoor niet aan toe komen om hem zelf te fietsen en hij te mooi is om niet te fietsen rijden we sinds een paar jaar de Lek en Lingetocht ook nog eens halverwege het seizoen.

Zo ook zondag. Zondag zeker geen bloesem maar ook zonder bloesem is de route prachtig. Wel zal de route vanwege weg werkzaamheden op een paar plaatsen zijn aangepast.

We rijden de lange versie van Lek en Lingetocht. Omdat deze boven de 100 km is vertrekken we dus ook zondag weer om 8.00 uur.

Wil je eens kennis maken met onze vereniging dan ben je bij deze van harte uitgenodigd om met ons mee te rijden.

We vertrekken dus om 8.00 uur vanaf de molen van Cothen aan de Dorpstraat. De gemiddelde snelheid bedraagt zo’n 27 a 28 kmh maar als blijkt dat dit te snel is dan schakelen we een tandje terug. Want zoals bekend, bij WTC-Cothen geldt:

“samen uit, samen thuis”