24 JULI RONDJE DRIE

De laatste keer was twee jaar geleden maar aanstaande zondag rijden we voor de vierde keer “rondje Drie”. Drie is een buurtschap met amper 100 inwoners op de Veluwe ergens tussen Putten en Ermelo. Tot aan deze tocht had niemand binnen onze vereniging hier ooit van gehoord. Maar vanaf de eerste keer dat deze tocht werd gereden is die befaamd onder onze leden. Deze bosrijke tocht is te mooi om niet weer terug op de kalender te zetten en dat is dus zondag het geval. Al is het maar vanwege de hilarisch grote stukken appelgebak bij de koffiestop plaats Boshuis Drie. Ben je nieuwsgierig geworden of ben je benieuwd naar het hilarische stuk appelgebak? Rij gerust met ons mee. Net als anders vertrekken we ook zondag weer om 8.30 uur vanaf de molen. Deze tocht is 110 km lang, we rijden met een gemiddelde snelheid van ca. 27 a 28 kmh maar als dit je te snel gaat, dan schakelen we een tandje terug. Want bij WTC-Cothen geldt  “Samen uit, samen thuis”