RABO CLUBSUPPORT 2022

Ook dit jaar hebben wij ons als vereniging ingeschreven voor Clubsupport Campagne. Van 5 september t/m 25 september kunnen de leden van de Rabobank weer stemmen op deelnemende verenigingen. Vorig jaar waren deze gezamenlijke stemmen ca. €400,- waard voor onze clubkas wat natuurlijk een welkome aanvulling op de verenigingsbalans was. Ieder Rabobank lid mag dit jaar weer 3 stemmen uitbrengen en maximaal 1 stem per vereniging. U kunt dus 1 stem gebruiken om WTC-Cothen te steunen. Wij stellen het dan ook zeer op prijs als u tijdens het uitbrengen van uw stem ook aan onze vereniging denkt door één van uw stemmen aan WTC-Cothen te schenken. Voor u een kleine moeite, voor ons groots gebaar. Wij zullen dit gebruiken om onze balans sluitend te krijgen en om een reservering te doen voor onze nieuwe club kleding. Ook willen we uw aandacht en stem vragen voor een andere kleine vereniging uit het dorp namelijk Volleybal Vereniging FIT uit Cothen. Ook zij kunnen u stem goed gebruiken. Op deze wijze hopen we samen meer stemmen binnen te halen. Hoe meer mensen op ons stemmen hoe groter het bedrag dat de Rabobank ons schenkt. Dus heb je mensen in je omgeving die ook mogen stemmen vraag die dan dat op de WTC Cothen te doen en op Volleybal Vereniging FIT. Namens het bestuur van Volleybal vereniging FIT en Wieler Toer Club “Cothen” alvast bedankt voor uw stem en dus uw steun.